Demo Talep Edin

Yealink Video Konferans Donanımları

 

Donanımınızı etkinleştirin, kullanıcılarınızı güçlendirin.

Toplantılı odalardan yönetici konferans odalarına ve sınıf alanlarına bulut video hizmetleri ve Yealink'in endüstri lideri video konferans donanım çözümleri ile gerçek HD işbirliğini keşfedin. Dünyalarınızı birbirine bağlayın ve teknolojinizi ve insanlarınızı yüz yüze getirin. Videonuzun canlandığını görün.

Hepsi Bir Arada

Yealink, maliyetleri tek bir aygıta entegre ederek maliyetleri önemli ölçüde azaltır ve dağıtımı kolaylaştırır: Tümleşik MCU, Kayıt Sunucusu, Geçiş Sunucusu, Toplantı Yönetimi Sunucusu, Dizin Sunucusu ve Aygıt Yönetimi Sunucusu.

 • Ölçeklenebilir konferans kapasitesi, coğrafi açıdan farklı ve birlikte çalışmak için birden fazla departman gerektiren büyük şirketler ve kuruluşlar için gereklidir. Bu özellikle rutin toplantılar ve iş görüşmelerinin bir video konferansa sekiz veya daha fazla katılımcının dahil olduğu durumlarda geçerlidir.

 • Çeşitli konferans türlerine uyum sağlamak için çoklu konferans modları gerekir: rutin toplantılar, eğitim oturumları, yönetici duyuruları ve daha fazlası. Şirketler konferansları oluşturma ve yönetme konusunda esnekliğe ihtiyaç duyarlar.

 • Güvenlik her zamankinden daha önemlidir. Şirket toplantıları önemli ticari çıkarları içerebileceği ve gizlilik gerektirebileceği için, güvenlik ve istikrar son derece önemlidir.

 • Personel ve yöneticilerin, bir dizi ihtiyacı karşılayacak kadar sağlam ve verimli bir şekilde yönetebilecek kadar basit bir ağ dağıtım modeline ihtiyacı vardır.

Yealink'in yarattığı değer

Yealink, işletmelerin daha fazla iş başarısı elde etmelerine yardımcı olan kullanımı kolay, tutarlı, kullanıcı dostu ve birlikte çalışabilir iş görüntülü konferans çözümleri sunmak için sürekli yenilikler yapmaktadır. VC880, VC800, VC500 ve VC200 Oda Sistemi, ölçeklenebilir ve güvenli bir video konferans çözümü sunar.

 • Dahili MCU: Dahili sekiz kanallı MCU, çoğu küçük ve orta ölçekli işletmenin çoklu video konferans gereksinimlerini kolayca karşılar.

 • Kapsamlı son noktalar: Küçük konferans odası video konferansı, hepsi bir arada aygıtlar, ana konferans odası video konferans sistemleri, büyük konferans odası video konferans terminalleri, masaüstü video konferans telefonları, PC yazılımı ve mobil iOS dahil olmak üzere tüm iş gereksinimlerini karşılıyoruz. ve Android Uygulamaları.

 • Kolay yönetim, kullanım ve dağıtım: Yealink'in bulut yönetimi servis platformu, iç ağ geçişini ve iş iletişimi yönetimini hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Çalışanlar, ara bağlantı ve iletişim sağlamak için birden fazla cihaza (video konferans terminalleri, PC'ler ve mobil cihazlar gibi) hesap açabilir. Video konferans, akıllı telefonunuzu kullanmak kadar kolaydır.

 • Geniş çapta uyumlu: Yealink, ana video konferans platformlarıyla sorunsuz bir şekilde uyumludur ve yukarı ve aşağı akış tedarik zincirleri arasında kesintisiz iletişim sağlar.

Yealink Skype Kurumsal Entegrasyonları

Video konferans altyapınızı Microsoft ekosisteminize kusursuz bir şekilde bağlayın . Skype Kurumsal ağ geçidi servisimizi kullanarak Skype Kurumsal kullanıcılarınıza kolayca bağlanın ve zamanlama iş akışlarınızı entegre edin.

 • Doğrudan bir Skype Kurumsal toplantısı için arayın

 • Doğrudan bir Skype Kurumsal kişisini arayın

 • Doğrudan Skype Kurumsal'dan video konferans ünitelerinize arayın

 • Enjoy "Tek düğme itmek" dial-in işlevselliği farklı video toplantı ortamlarına kolay arama için

 • Microsoft Outlook eklentimizle otomatik zamanlama

Yealink VC200 Smart Video Konferans

Yealink VC200 1 HDMI çıkışı ile televizyona kurulumu çok kolaydır. 4K kamera çözünürlüğüyle kusursuz bir toplantı deneyimi yaşatırken HD video kayıt özelliğiyle de bütün toplantıyı paylaşılan içeriklerle beraber kaydetmenizi sağlar. Kablosuz içerik paylaşımını da destekleyen bu ürün, küçük toplantı odaları için idealdir.

 • Noktadan noktaya video konferans bağlantısı sağlar
 • H.323 ve SIP protokolleri ile tam uyumlu çalışmaktadır.
 • Entegra kamera: 4K ultra HD çözünürlük, 4x kayıpsız digital zoom, 103° genel görüş açısı

Yealink VC500 Video Konferans

Yealink VC500 Uç birimler için, yüksek performanslı noktadan noktaya görüşme yapabilen, Full-HD 1080P 60FPS video konferans sistemidir. Paket içeriği: Video konferans ünitesi, HD PTZ 5x zoom kamera, 5'' dokunmatik ekranlı video konferans telefonu, 2 adet kablolu genişleme mikrofonu, IR uzaktan kumanda, güç adaptörü ve kablolar. 

 • Yealink VC500; noktadan noktaya video konferans bağlantısı sağlar
 • Entegra kamera: PTZ hareketli, HD 1080p çözünürlük, 5x optik zoom, 83° genel görüş açısı
 • Görüşmelerinizi USB Bellek üzerine kayıt edebilir daha sonra kayıtlarınızı izleyebilirsiniz.

Yealink VC800 Video Konferans

Yealink VC800 Merkez ofisler için yüksek performanslı, 24 eşzamanlı görüşmeye kadar destek verebilen Full HD 1080P 60FPS video konferans sistemidir. Paket içeriği:Video konferans ünitesi, HD PTZ 12x optik zoom kamera, 5'' dokunmatik ekranlı video konferans telefonu, 2 adet kablosuz DECT teknolojili mikrofon, VCH50 hub, uzaktan kumanda, güç adaptörü ve kablolar.

 • Yealink V800; Çok noktalı video konferans bağlantısı sağlar. 24 noktaya kadar arttırılabilir.
 • Entegra kamera: PTZ hareketli, HD 1080p 60ps çözünürlük, 12x optik zoom, 70° genel görüş açısı
 • Görüşmelerinizi USB Bellek üzerine kayıt edebilir daha sonra kayıtlarınızı izleyebilirsiniz.

Works with VC880

Yealink VC880 Merkez ofisler için yüksek performanslı, çift sanal oda oluşturabilen, 24 eş zamanlı görüşmeye kadar destek verebilen video konferans sistemidir. Opsiyonel olarak, 9 adet kamera eklenebilir. 3. taraf kamera ve RCA ses giriş çıkış desteği sunar. Paket içeriği: VC880 codec, VCH50 Hub, uzaktan kumanda, güç adaptörü ve kablolar.

 • 9 kameraya kadar destekleyen çoklu kamera sistemi
 • 24 eş zamanlı görüşmeye destek verebilir
 • H.265/HEVC video codec, 30% a kadar paket kayıplarında bile mozaiklenmeyi engeller.

Bizimle İletişime Geçin

İşletmeniz için doğru çözümü bulmanızza yardımcı olalım.

Başvuru

Yealink Markasına Güvenenler

Fill 1icon arrow circle downicon arrow circle downStroke 3icon arrow circle down copyicon some facebookPage 1icon some linkedinPlay Button 57x57Search Iconicon some twitterYealinkPage 1Fill 1icon some youtube